Wodecki na Ochocie

4 czerwca 2026

Jako Borzym Music Polska mieliśmy ogromną przyjemność i zaszczyt być producentem wyjątkowego koncertu plenerowego: „Wodecki na Ochocie”. To dla nas projekt o tyle szczególny, że przepiękna muzyka Mistrza zabrzmi dokładnie tam, gdzie przez wiele lat mieszkał – nieopodal ulicy Joteyki na warszawskiej Ochocie.

Zadbaliśmy o to, aby ten wieczór był pełen wzruszeń, elegancji i niepowtarzalnego uroku, z którym kojarzy się twórczość Zbigniewa Wodeckiego.

Na scenie wystąpił wspaniały duet wokalny: Karolina Leszko i Jan Radwan.
Z artystami zagrał zespół znakomitych muzyków pod kierownictwem muzycznym Rafała Karasiewicza. Mielismy zaszczyt gościć w składzie Pawła Twardocha – perkusistę, który grał w oryginalnym zespole Zbigniewa Wodeckiego! Na scenie pojawili się również świetni instrumentaliści: Bartosz Szetela (bas), Maciej Mazurek (gitary) oraz Robert Murakowski (trąbka).

Wydarzenie współtworzyliśmy z naszymi znakomitymi Partnerami: Dzielnicą Ochota, Mazowieckim Centrum Rehabilitacji STOCER oraz Fundacją im. Zbigniewa Wodeckiego oraz  Ośrodkkiem Kultury Ochoty (OKO)!

Share:
Copyright © Borzym Music Polska 2018 All rights reserved.