Jako Borzym Music Polska mieliśmy ogromną przyjemność i zaszczyt być producentem wyjątkowego koncertu plenerowego: „Wodecki na Ochocie”. To dla nas projekt o tyle szczególny, że przepiękna muzyka Mistrza zabrzmi dokładnie tam, gdzie przez wiele lat mieszkał – nieopodal ulicy Joteyki na warszawskiej Ochocie.
Zadbaliśmy o to, aby ten wieczór był pełen wzruszeń, elegancji i niepowtarzalnego uroku, z którym kojarzy się twórczość Zbigniewa Wodeckiego.
Na scenie wystąpił wspaniały duet wokalny: Karolina Leszko i Jan Radwan.
Z artystami zagrał zespół znakomitych muzyków pod kierownictwem muzycznym Rafała Karasiewicza. Mielismy zaszczyt gościć w składzie Pawła Twardocha – perkusistę, który grał w oryginalnym zespole Zbigniewa Wodeckiego! Na scenie pojawili się również świetni instrumentaliści: Bartosz Szetela (bas), Maciej Mazurek (gitary) oraz Robert Murakowski (trąbka).
Wydarzenie współtworzyliśmy z naszymi znakomitymi Partnerami: Dzielnicą Ochota, Mazowieckim Centrum Rehabilitacji STOCER oraz Fundacją im. Zbigniewa Wodeckiego oraz Ośrodkkiem Kultury Ochoty (OKO)!