NOWE WYJĄTKOWE TRIO – KILJAŃSKI, MURAKOWSKI, KARASIEWiCZ

28 października 2023

KILJAŃSKI, MURAKOWSKI, KARASIEWiCZ – TRIO

Jazzowy skład marzeń. Trzech lirycznych gentlemanów, którzy przeniosą Was w świat artystycznych doznań najwyższej próby.

W repertuarze koncertu  – standardy i evergreeny muzyki rozrywkowej ze smakowitą porcją jazzowych improwizacji. Panowie zagrają m.in. Hallelujah, I Love Her So, One For My Baby, The Lady Is a Tramp, I’ve Got You Under My Skin, Jej Portret , Prócz Ciebie Nic, What a Wonderful World, L.O.V.E.

Krzysztof Kiljański – aksamitny, seksowny bass-baryton. Zadebiutował na polskim rynk muzycznym w 2005 roku płyta “In The Room”. Sprzedano wówczas 100.000 egzemplarzy , a przebój, zaśpiewany wraz z Kayah  “Prócz Ciebie Nic” do dziś jest grany przez stacje radiowe i zajmuje wysokie miejsca w rankingach ulubionych piosenek Polaków. Krzysztof ma na koncie wiele nagrod – w tym Fryderyki za najlepszy męski wokal, Superjedynkę, czy nagrodę Złota Tarka dla najlepszego wokalisty jazzowego. Nagrał kilka znakomitych płyt, m.in. Barwy Kofty, Przybora, Powrót, Duety czy ostatnio – płytę z kolędami wspólnie z kompozytorem Witkiem Cisło, który napisał piosenki na platynową “In The Room”.

Robert Murakowski – jeden z najważniejszych trębaczy na polskie scenie rozrywkowej. Porusza się między światem rozrywki i jazzu. Aksamitne brzmienie jego fluegelhorna nie ma sobie równych. Gra pięknie, zmysłowo, jest rozchwytywany i zapraszany do współpracy przez najlepszych wokalistów i instrumentalistów rozrywkowych i jazzowych. Laureat wielu prestiżowych nagród muzycznych.  Nagrał wiele znakomitych płyt, realizował nagrania do filmów i seriali. Gości na niemal wszystkich festiwalach jazzowych. Poza działalnością koncertową i nagraniową Robert Murakowski jest wykładowca na Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie trąbki.

Rafał Karasiewicz – pianista, aranżer, kompozytor i  producent. Przez wiele lat związany artystycznie z wrocławskim teatrem CAPITOL. Jako kompozytor, aranżer i kierownik muzyczny pracował przy wielu znakomitych wydarzeniach artystycznych m.in Gala nagród literackich “Angelus”, “Światowy Dzień Solidarności” , Europejska Stolica Kultury we Wrocławiu — koncert galowy. Wspólpracuje z orkiestrami najwazniejszych polskich filharmonii. Oprócz ożywionej działalności koncertowej, czynnie udziela się jako pedagog m. in. we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, Studium Musicalowym przy Teatrze Muzycznym Capitol i od 2013 roku podczas corocznej edycji Warsztatów Bluesowych w Puławach.

Share:
Copyright © Borzym Music Polska 2018 All rights reserved.