MONIKA BORZYM – nowy album 14 lutego 2024

20 kwietnia 2024

“KOŁYSANKI DLA DOROSŁYCH”

Po raz pierwszy w karierze Monika nagrała płytę ze standardami jazzowymi.

Klasyki ale nieoczywiste jak np. You Go To My Head czy Devil Moon – zaaranżowane na “mięsiste” trio w wielce zmysłowym sznycie ( stąd tytul albumu).

Monice towarzyszy trio złożone ze znakomitych muzyków – Krzysztof Dys ( fortepian), Michał Bryndal ( perkusja), Max Mucha ( kontrabas).

Zmysłowe, oszczędne w formie interpretacje wybranych przez Monikę utworów tworzą niezwykły zbiór piosenek, które mają w zamyśle autorów aranżacji – koić zmysły słuchaczy prowokując do relaksu i zasłuchania.

Taki już los standardów, że można je interpretować na różne sposoby. Monika zrobiła to w bliskiej Jej sensualnej estetyce. Ciepły, niski głos Artystki działa kojąco na zmysły i zaprasza do otwarcia się na przyjemności.

„Kołysanki dla dorosłych” to wyjątkowy projekt. Chciałam nagrać album z muzyką, która będzie towarzyszyła słuchaczom w sensualnych momentach ich życia, która będzie ich stymulowała, pomagała w stworzeniu nastroju i przestrzeni na bliskość i przyjemność. Wierzę, że muzyka, która powstaje z wielkiej przyjemności, ma siłę wzbudzania przyjemności w odbiorcy.
Wierzę, że nasycone namiętnością aranżacje i wykonania mają siłę, aby taką namiętność wzbudzić” – tak o swoim najnowszym projekcie mówi Monika.

Lista utworów:

1. Bewitched, Bothered and Bewildered
2. Blame it on my youth
3. How did he look?
4. It amazes me
5. Manhattan
6. Midnight Sun
7. Moon River
8. Old Devil Moon
9. Something Cool
10. Spring can really hang you up the most
11. Kiss ( by Prince)

To już kolejna płyta, którą wydam  w mojej wytwórni Borzym Music Polska.

Share:
Copyright © Borzym Music Polska 2018 All rights reserved.