Marta Krupa i premiera Jej debiutanckiego singla “CALL ME”

24 października 2023

Marta jest amerykańsko-polską modelką, wokalistką i autorką tekstów. Urodziła się i dorastała w Chicago w USA. Muzyka jest jej największą życiową pasją. Już od wczesnego dzieciństwa Marta wiedziała, że scena to jej miejsce. Swoją przygodę z show-biznesem rozpoczęła w wieku 18 lat jako modelka występując na okładkach wielu światowych magazynów związanych z modą, urodą i podróżami. Zagrała też w amerykańskim thrillerze pod tytułem You Can’t Have It”. Także w Polsce miała swoje „pięć minut” – wzięła udział w „Tańcu z Gwiazdami” w sezonie na przełomie 2010/2011 roku. Marta jest spokojną, pełną ciepła osobą. Jej wielkim wyzwaniem i celem jest wspieranie kobiet i dodawanie im siły w osiąganiu samorealizacji zawodowej i prywatnej. Robi to jako mówca motywacyjny i mentor.

Ma za sobą osobiste doświadczenia, które nauczyły ją walki o siebie i dążenia do wyznaczonych celów na własną rękę. Jej motto to „nigdy nie jest za późno, żeby zacząć wszystko od nowa”.Marta jest wielką przyjaciółką zwierząt. Działa charytatywnie w organizacji ratującej zwierzaki w Stanach „Angels For Animal Rescue”, także w Polsce wspiera schroniska dla zwierząt pracując jako wolontariuszka i ambasadorka na rzecz „Psierocińca”. Jest właścicielką dwóch uroczych, adoptowanych psiaków Moodie i Maelie. Wielką pasją Marty jest sport. Niemal każdego dnia poświęca czas na ćwiczenie, bieganie, tenis i taniec. Uwielbia gotować. Obecnie mieszka w Polsce, w okolicach Warszawy, jednak dużo podróżuje za ocean odwiedzając rodzinę i przyjaciół.

20.10.2023 ukaże się jej debiutancki singiel pod tytułem „Call Me” .

Marta Krupa is an American/Polish singer and songwriter. She was born and raised in Chicago, IL. Music is a huge passion of hers that she always had since she was a little girl. She started to pursue her career in the show business when she was 18 years old appearing on worldwide magazine covers all over the world as a cover model. She has made a few tv appearances in the US / Poland on tv shows and also filmed a movie in the US entitled: “You Can’t Have It“. Aside from America she was also a contestant on “Dancing with the Stars” in Poland in 2010/2011. Her biggest goal is to inspire and empower women.

Her mission is to be a role model to help others. She is an animal activist and is a part of a non-profit animal rescue in Los Angeles called “angels for animal rescue”. She dedicates most of her time to helping others. Very passionate about animals. Her hobbies include cooking, dancing, outdoor activities, playing sports such as tennis. Her biggest dream is to be a big role model so she can motivate others to dream big and never give up their dream. It’s never too late to start again. She is currently living in Warsaw, Poland but also travels to the US a lot for work and to visit family.

Her debiut single “Call Me” will be released on Oct 20th.

Share:
Copyright © Borzym Music Polska 2018 All rights reserved.